بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران

بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران

برنامه افزایش حجم امروزه برای دخترانی که باشگاه های بدنسازی یا پرورش اندام می روند، تبدیل به یک آرزو شده است. این حق طبیعی دخترها می باشد که بخواند به زیبایی چهره و اندام خود اهمیت دارند. ولی متأسفانه در کشور ما برنامه های حرفه ای و استاندارد زیادی وجود ندارد. بنابراین سعی کرده ایم با راهنمایی شما، حرفه ای ترین و علمی ترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دخترها را به شما معرفی کنید. فقط با اراده تلاش کنید. حتماً به خواستۀ خود خواهید رسید.

 

بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران
بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران

 

مقدمه ای بر افزایش حجم

افزایش حجم دختران، امروزه برای آنها تبدیل به یک دغدغه یا حتی می توان گفت حکم ضروری شده است. دخترها به اندام خود خیلی اهمیت می دهند. این موضوع نه عجیب است و نه غیر طبیعی؛ چرا که طبیعت خانم ها ایجاب می کند که به فکر زیبایی چهره و اندام خود باشند. یک برنامه افزایش حجم می تواند به دخترها کمک کند تا به هدف خود برسند.

افزایش حجم برای دخترها در بسیاری از کشورهای پیشرفته خواسته ای است که راحت تر به دست می آید. چرا که برخی کشور ها به قدری در علوم تربیت بدنی، ورزش و علم تغذیه پیشرفت کرده اند که براحتی طی مدت زمانی کوتاه، دخترها با یک برنامه افزایش حجم به خواستۀ خود می رسند.

ولی در کشور ما این موضوع تا حدی آزار دهنده شده است. از طرفی دخترانی که اندام لاغری دارند و به دنبال تقویت و افزایش حجم اندام خود هستند، نمی دانند از چه روش هایی استفاده کنند و از طرف دیگر تلاش برای افزایش حجم دختران گاهی اوقات با سرزنش همراه می شود. کسانی هستند که افزایش حجم دختران را خلاف شرع می دانند که می تواند منجر به فساد شود. در حالی که این طور نیست.

افزایش حجم یک حق طبیعی برای دختر هاست و تمام سعی خود را می کنیم تا به آن ها کمک کنیم به هدف خود برسند. برنامه افزایش حجم برنامۀ عجیب و خاصی نیست فقط رعایت و اجرای دقیق و صحیح آن نیاز به اراده و تلاش توسط دخترها می باشد.

 

بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران
بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران

 

تمرین برای افزایش حجم دختران

برنامه افزایش حجم

برنامه افزایش حجم برای دخترانی که به ورزش بدنسازی یا پرورش اندام علاقه دارند، می تواند یک راهکار مناسب باشد. البته لازم به ذکر است که چند سالی است که استقبال از ورزش بدنسازی، پرورش اندام و تناسب اندام با استقبال گسترده ای از سوی دخترها روبرو شده است. یکی از مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد، این است که متأسفانه گرایش گستردۀ دختر ها به ورزش پرورش اندام را خیلی جدی نگرفته و به آن به اندازۀ کافی اهمیت نمی دهد ولی یک واقعیت مطلق وجود دارد و آن این است که، اگر کسی واقعاً چیزی را بخواهد آن را به دست می آورد. اجازه دهید به سراغ برنامه افزایش حجم برای دختران برویم.

 

بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران
بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران

 

 

اجرای برنامه افزایش حجم به صورت صحیح و استاندارد

برنامه افزایش حجم مختص دختران هرچقدر هم که علمی و پیشرفته باشد، اگر به درستی انجام نشود و به اندازۀ کافی جهت افزایش حجم دختران تلاش کافی صورت نگیرد، نتیجۀ مطلوبی نخواهد داشت. به عنوان مثال روال زیر، برنامه افزایش حجم در بسیاری از باشگاه های پرورش اندام شده است.

  • انجام ورزش های هوازی مانند دوچرخه، اسکی فضایی و تردمیل
  • تمرین با سبک ترین دمبل های موجود با تعداد تکرار بیش از حد

افزایش حجم برای دختران واضح است که این مدل تمرین کردن اتفاق نمی افتد. برنامه افزایش حجم شامل تمرین با وزنه های سنگین هم می باشد. البته عده ای به این صورت توجیه می کنند که نگران این هستند که اندام آن ها مردانه شود، که یک تصور غلط است.

اجرای صحیح برنامه افزایش حجم دختران

بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران
بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران

 

افزایش حجم برای دختران چگونه اتفاق می افتد؟

افزایش حجم مختص دختران طی یک مکانیزم هورمونی رخ می دهد. عامل اصلی که باعث می شود عضلات حجم شوند، هورمون تستسترون است. هورمون تستسترون در مرد ها بین ۲۰۰ تا ۱۲۵۰ و در دختر ها ۱۵ تا ۷۰ می باشد. همان طور که می بینید، می توان نتیجه گرفت که افزایش حجم بدن دختران سخت تر از افزایش حجم پسرها می باشد. بنابراین برنامه افزایش حجم دختران باید کاملاً حرفه ای و علمی بوده و به درستی اجرا شود تا افزایش حجم شروع شود.

افزایش حجم برای دختران بیش از حد تا جایی که برنامه افزایش حجم به علاوه رعایت یک رژیم غذایی مناسب، باعث شود دخترها اندامی مردانه پیدا کنند، بسیار سخت است و به راحتی اتفاق نمی افتد.

 

بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران
بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران

 

حالا که می خواهید از برنامه افزایش حجم استفاده کرده و با  لاغری خداحافظی کنید اول از همه این که باید به سراغ وزنه های سنگین تر هم بروید. کل روال تمرین، برای این است که شما از لاغری فاصله بگیرید و اندام خود را به شکلی استاندارد با برنامه های حرفه ای حجیم کنید نه این که اندام شما شکل و ظاهر  مردانه پیدا کند.

حرفه ای ترین برنامه افزایش حجم مخصوص دختران

این برنامه را تا ۶ ماه اجرا کنید. همچنین با یک متخصص تغذیه مشورت کنید و برنامۀ غذایی خود را نیز تنظیم کنید. بعضی تصور می کنند رژیم غذایی برای افزایش حجم یعنی همیشه و همه چیز خوردن !

 

بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران
بهترین برنامه تمرینی برای افزایش حجم دختران

 

شنبه ها

۱٫پرس سینه هالتر، ۳ ست ۱۰ تایی

۲٫پرس بالا سینه دمبل، ۳ ست ۸ تایی

۳٫قفسه سینه با دستگاه فلای، ۳ ست ۱۰ تایی

۴٫بارفیکس دست باز، ۳ ست ۱۰ تایی

۵٫زیربغل سیم سیم کش از پشت، ۳ ست ۱۰ تایی

۶٫تمرین هوازی به صورت اینتروال، به مدت ۲۰ دقیقه

یک شنبه

۱٫دوچرخه باشگاهی برای گرم کردن عضلات پا، به مدت ۲۰ دقیقه

۲٫اسکات، ۳ ست ۱۰ تایی

۳٫دد لیفت پا صاف، ۳ ست ۱۰ تایی

۴٫جلو پا ماشین، ۳ ست ۱۰ تایی

۵٫پشت پا خوابیده ماشین، ۳ ست ۱۰ تایی

دوشنبه: استراحت

 

اجرای برنامۀ حرفه ای افزایش حجم

 

سه شنبه

۱٫پرس سرشانه دمبل نشسته، ۳ ست ۱۰ تایی

۲٫سرشانه هالتر از جلو، ۳ ست ۱۰ تایی

۳٫جلو بازو هالتر، ۳ ست ۱۰ تایی

۴٫جلو بازو دمبل، ۳ ست ۱۰ تایی

۵٫پشت بازو هالتر خوابیده، ۳ ست ۱۰ تایی

۶٫دیپ، ۳ ست ۱۵ تایی یا پارالل، ۳ ست ۱۰ تایی

چهارشنبه

۱٫پرس پا، ۳ ست ۱۰ تایی یا اسکات پا، ۳ ست ۱۰ تایی

  1. لانج دمبل،۳ ست ۱۰ تایی

۳٫ساق پا نشستهٍ، ۳ ست ۱۰ تایی

۴٫شکم روی میز شیب دار، ۳ ست ۲۵ تایی

۵٫کرانچ، ۳ ست ۱۵ تایی

۶٫زیر شکم خلبانی، ۳ ست ۱۰ تایی

جمعه: استراحت

این برنامه افزایش حجم برای دختران، حرفه ای ترین و علمی ترین برنامه ای است که طی حداکثر ۶ ماه نتیجه آن را خواهید دید.

برای دریافت برنامه تخصصی شما بهمراه مشاوره رایگان از طریق این لینک اقدام کنید :

برنامه تمرینی بدنسازی

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *