چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟

نکات زیبایی : در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟ این که آیا شما یک ساعت برای آمادگی برای یک مهمانی یا فقط پنج دقیقه وقت دارید ، ما دور نهایی ترفندهای سریع و داغترین حرکات زیبایی را داریم.

 

به دنبال نکات متضاد بروید:

با یک لاک ناخن روشن و سفید بخش، به سراغ یک سایه چشم تیره و دودی روید وچشمتان را دلپذیر کنید.پس دیگر نیازی به نگرانی درمورد رنگ لباس خود با مانیکور نیستید زیرا که تضاد رنگ های استفاده شده این مورد را برطرف می سازد.

 

چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم
چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟

 

همانند بوم نقاشی ای زیبا رنگ امیزی و برنزه کنید :

با مخلوط کردن برنزر مایع با یک کرم سفت کننده بدن مانند یک الهه طلایی به نظر برسید ، سپس آن را به بدن خود ماساژدهید.اسکارلت مسینا یه ارایشگر حرفه ای اهل پنسیلوانیا میگوید:این موقتا پوست شما را محکم میسازد و به ان درخشش میبخشد

 چهره خود را کامل کنید:

با استفاده از روکش زرد رنگ برای مقابله با قرمزی جوش، هر جوش را استتار کنید. تریسی برنان ، صاحب کالولوگی ، یکی از بوتیک های زیبایی در لس آنجلس می گوید: از یک برس مخفی کننده استفاده کنید و دقیقاً روی آن قراردهید و سپس لبه ها را با انگشت خود محو کنید.

 

چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟
چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟

 

به گونه های خود جان تازه ای ببخشید :

با رژ گونه سرخ،هاله ای به رنگ سرخ ایجاد کنید و سپس از یک برس پخش کننده برای محو کردن ان استفاده کنید.حرکات برس به صورت دایره های کوچک در خلاف جهت زاویه صورت باشند؛این کار سبب میشود که رنگ ها به صورت مساوی و یکنواخت پخش شوند.

برق لب خود را چند کاره کنید: پتی دوبروف یک ارایشگر معروف در ال ای میگوید: برق لب مرواریدی و سفید را در کشوی میز خود نگه دارید تا نه تنها روی لب ، بلکه بر روی استخوان های ابرو و استخوان های گونه نیز برجسته شوند.

 

یک درخشش زیبا را تقلید کنید:

یک کرم پودر پایه را با یک روشن کننده مایع مخلوط کنید و سپس از نوک انگشتان خود برای ماساژان بر روی صورت استفاده کنید. زیبایی امریکایی را با درخشش صورت خود یک بار هم که شده امتحان کنید. همچنین میتوانید نور را با هاله ای از براق کننده بازتاب دهید.

 

چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟
چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟

 

دستان خود را معطر کنید:در قسمت هایی از دست خود که حرکت زیادی دارند مانند کف دست . مچ را با عطرمعطر کنید زیرا که با حرکت ان ها رایحه دلپذیری به راه میافتد که لدت بخش است.

 

یک مدل موی جداب را امتحان کنید:

پس از خشک کردن موهایتان قسمت های بالایی موهاسس سر خود را با روغن مخصوص مو چرب کنید سپس موهای خود را بالا جمع کنید و قسمت زیرین موهایتان را اسپری کنید وتمامی موهای خود را به سمت بالا شانه کنید وبا استفاده از گیره ان ها در بالای سرخود ثابت نگه دارید.حال با شانه می توانید جلوی ان را حالت دلخواه دهید و ازانواع گیره سر های تزیینی در بالای گوش به طوری که براقی موها را چند برابر کند استفاده کنید.

 

یک امتیازعالی برای پاهای مناسب مهمانی :

دانا مینکین، مدیر یم اسپای معروف درشهر نیویورک می گوید:اگر شما وقت کافی برای یک جلسه اصلاح کامل در حمام را ندارید، کافی است تنها روغن کودک را روی پاهای خود تا ران بزنید.این روغن پاهای شما را نرم ودرخشان میکند و تاثیر جدی ان در اشباح کردن سطح پوست شماست به طوری که نیازی به اصلاح فوری نخواهید داشت.

 

چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟
چگونه در یک چشم بهم زدن زرق و برق دار شویم ؟

 

مانیکور خود را زنده کنید:

در چنین شرایطی؛ با کشیدن یک یا چند لایه تاپ کات(برق ناخن هم گزینه ی خوبی است) مانکور خود را براق و تازه جلوه دهید.

 

آرایش چشم برای نگاهی خیره کننده :

جلوه دودی چشم یک ظاهر کلاسیک شبانه است. برای ارایش چشم دودی با استفاده از سایه مشکی یا مداد سیاه کشیدگی چشم خود را تیره کنید حال خط چشمی  کشیده به رنگ مشکی را به ارایش چشم خود بیافزاید. این خود ترکیبی ساده و سریع است برای درخشنگی بیشتر میتوانید کمی سایه ای با رنگ تضاد همچون سفید یا کرمی ملایم را بالای پلک خود اضافه کنید.

 

آرایش چشم برای نگاهی خیره کننده
آرایش چشم برای نگاهی خیره کننده

 

حاشیه های چشم خود را بالا بکشید :

اگرخط چشم خود را کشیده نکشیده اید حتما با سایه، حاشیه های چشم خود را متمایل به ابرو بکشید ریمل زدن مژه های بلند نیز میتواند اثر بخش باشد اگر مژه بلند ندارید سایه را با ریمل مصنوعی جایگزین کنید. این عمل باعث میشود از شلوغ بودن و سنگین بودن ارایش جلوگیری شود.

 

 

ظرافت  بدن زنانه،مهم ترین اصل :

در اکثر مجالسی که حضور پیدا میکنید لباس ها از قسمت بالای سینه برهنه اند اما نگر ترقوه یا گردن فریبنده ندارید نگران نباشید!! کمی اسپری برنزه کننده با درصد پایین را روی پوست خود بکشید بعد با استفاده از براش پروانه ای کمی های لایتر(پودرروشن کننده) به قسمت های برامده ترقوه،رگ های گردن و گودی گردن خود بزنید حال یه سایه مناسب جهت برجسته و درخشان نشان دادن پوست خود ایجاد کرده اید.

 

ظرافت  بدن زنانه
ظرافت  بدن زنانه

 

مشکل بزرگ صورت،بینی :

هیچ کدام ار انواع بینی در زیبایی شما تاثیرگدارنیست.اگر بینی عمل کرده دارید نگران رنگ پوست ان و خراش های بخیه نباشید چرا که با کانسیلری مناسب برطرف میشود،اما اگربینی برامده یا نسبتا بزرگی دارید باز هم جای نگرانی نیست.دورنگ کانتور(یک روشن ویک تیره) برای سایه بینی انتخاب کنید سپس دو خط موازی را درجلوی بینی خود با هایلایتروشن بکشید و بقیه اجزای بینی را با هایلات تیره پر کنید و در اخر هم با یک براش متوسط خوب محو کنید.

 

منبع : cosmopolitan

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *