آشنایی با اپلیکیشن های مدیریت پول

آشنایی با اپلیکیشن های مدیریت پول (سبک زندگی)

آشنایی با اپلیکیشن های مدیریت پول,اپلیکیشن های مدیریت پول چه کاربردی دارد؟

آیا شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید با مدیریت پول خود میزان دارایی و ثروتتان را افزایش بدهید؟ آیا احساس می کنید اوضاع مالی تان کمی آشفته و به هم ریخته شده است؟ بهتر است به جای تلف کردن وقت و مقصر دانستن خود و دیگران در وضعیت مالی به وجود آمده، به فکر اصلاح و تغییر وضعیت موجود و سامان دادن وضع مدیریت پول خود باشید.

آشنایی با اپلیکیشن های مدیریت پول
مدیریت مالی و درآمد

استفاده از اپلیکیشن های مدیریت پول راهی مؤثر و کارآمد برای کمک به شما در این زمینه محسوب می شود. همۀ ما می دانیم که برای پس انداز بیشتر باید صرفه جویی کنیم و هزینه های زندگی را پایین نگه داریم، ولی معمولاً در عمل به دانسته هایمان در زمینۀ مدیریت پول با مشکل مواجه می شویم و برنامۀ مدونی که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه هایمان بشود پیدا نمی کنیم. خوشبختانه برای حل این مسئله امروزه اپلیکیشن های مدیریت پول و هزینه در دسترس همگان قرار گرفته است که به افراد در زمینۀ پس انداز بهتر و کاهش میزان بدهی ها کمک می کند.

در این مقاله قصد داریم تعدادی از مهمترین، بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن های مدیریت درآمد  را معرفی کنیم؛ با ما همراه باشید.

 

اپلیکیشن های مدیریت پول

 

 • Personal Capital

این برنامه که یکی از قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت پول محسوب می شود، این امکان را برای شما فراهم می کند تا میزان دارایی و ارزش و سود خالص خود را حساب کنید و از این طریق برنامه ریزی دقیقی برای دوران بازنشستگی تان داشته باشید.

ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن:

 1. می توانید بسیاری از حساب های سرمایه گذاری و هزینه هایی مثل وام مسکن، کارت های اعتباری و… را در یک مکان همگام سازی و اجرا کنید.
 2. این برنامۀ مدیریت پول به شما امکان می دهد تا هزینه های پنهان را کشف کنید و ببینید که میزان تأثیر این هزینه ها در برنامۀ بازنشستگی شما چقدر است.
 3. می توانید هزینه ها و ارزش های خالص و سودها را پیگیری و مدیریت کنید.
 4. این برنامه برای سیستم های Android و iOS در دسترس و قابل استفاده است.

 

 • Mint

اگر تنها امکان نصب چند مورد از اپلیکیشن های مدیریت مالی بر روی گوشی تلفن همراهتان را دارید، حتماً این اپلیکیشن را هم انتخاب کنید. Mint می تواند همۀ صورت حساب ها و مانده ها را در یک مکان مشخص گردآوری و ردیابی کند.

ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن:

 1. برای این که بدانید در چه زمینه هایی پول خرج کرده اید، تمام هزینه ها تفکیک خواهد شد.
 2. هزینه های پنهان را کشف می کند و با ابزارهای پیشرفتۀ آن می توانید سبک سرمایه گذاری تان برای دورۀ بازنشستگی را تعیین کنید.

 

 

اپلیکیشن های مدیریت پول

 

 • YNAB

این برنامه که جزو قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت مالی به حساب می آید، طرز تفکر شما را دربارۀ پول و ثروت و نحوۀ رشد و سرمایه گذاری آن تغییر خواهد داد. شعار این برنامه این است که حتی برای یک دلارهای خودتان هم برنامه ریزی کنید و بدون هدف رهایشان نکنید.

ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن:

 1. در این برنامۀ مدیریت پول می توانید به راحتی همۀ حساب های بانکی تان را در یک مکان همگام سازی کنید.
 2. این برنامه می تواند از تمام امور مالی شما نمودارها و اطلاعات گوناگون استخراج کند و شما می توانید به وضوح پیشرفت ها و رکود خود را در پرداخت بدهی ها و همچنین سرمایه گذاری هایتان ببینید.

 

 • Wealthfront

این برنامه جزو اپلیکیشن های مدیریت دارایی برتر و مناسب برای خرده فروش ها به حساب می آید.

ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن:

 1. انواع حساب های سرمایه گذاری از جمله IRA، Roth IRA و… را دارد.
 2. دارایی ها در این برنامۀ مدیریت پول در هفت رده و کلاس رده بندی می شود و می توانید به صورت روزانه خسارت های مالیاتی را از این اپلیکیشن برداشت کنید.

 

 1. Clarity Money

این برنامه که جزو محبوب ترین برنامه های مدیریت پول است، در سطح بندی مالی به شما کمک خواهد کرد و می توانید با آن یک یک برنامۀ پس انداز شخصی طراحی کنید.

ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن:

 1. در محیط این برنامۀ می توانید همۀ اشتراک ها را به راحتی و با یک کلیک لغو کنید.
 2. می توانید همۀ حساب های بانکی را به سرعت همگام سازی کنید.
 3. امکان جابجایی و انتقال پول بین حساب های مختلف بدون دردسر و به سرعت در این اپلیکیشن ها تعبیه شده است.

منبع:

https://www.lifehack.org/788219/top-10-recommendations-on-money-management-apps

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *