آموزش ترفندهای پول سازی با وبلاگ نویسی

آموزش ترفندهای پول سازی با وبلاگ نویسی (سبک زندگی)

آموزش ترفندهای پول سازی با وبلاگ نویسیپول سازی با وبلاگ نویسی؛ چرا و چگونه؟

تا چند سال پیش اغلب مردم فکر می کردند که کسب درآمد و پول سازی با وبلاگ نویسی غیر ممکن است، اما بعد از دیدن ده ها گزارش درآمد از سمت دیگر وبلاگ نویس ها به این حوزه کنجکاو و علاقه مند شدند و با خودشان فکر کردند که آیا آن ها هم می توانند با وبلاگ نویسی به نتایج مشابهی برسند؟ در ادامه ما به حرف ها و تجربه های چند وبلاگ نویس موفق در این زمینه می پردازیم که گفته اند چگونه می توان رویای پول سازی با وبلاگ نویسی را تحقق بخشید.

"آموزش

چگونه می توان با روش درست از وبلاگ نویسی درآمد کسب کرد؟

سایت ها نوعی برند تجاری هستند که به زودی مخاطبان را جذب خودشان می کنند،اما برای درآمد با وبلاگ نویسی و کسب درآمد از این طریق باید صبر و حوصلۀ بیشتری خرج کنید تا مردم به شما اعتماد کنند.

راه حل این مشکل هم ساده است؛ باید بتوانید برای مخاطبان خود محتوای جذاب تولید کنید. بعد از افزایش میزان ترافیک وبلاگ و تعداد بازدید کننده ها، مؤثرترین امکان های پول سازی با وبلاگ برای شما ایجاد خواهد شد. در ادامه به مهم ترین این امکان ها اشاره خواهیم کرد:

  1. بازاریابی وابسته
  2. دوره های فروش
  3. مربی گری

طرح های پول سازی سریع با وبلاگ نویسی به ندرت مؤثر است

بعضی از افراد معتقدند که وبلاگ نویس های موفق، موفقیت خود را یک شبه و ناگهانی به دست آورده اند، اما این به دور از واقعیت است.

مسئلۀ پول سازی با وبلاگ نویسی کاری نیست که یک شبه اتفاق افتاده باشد و مستلزم فداکاری و تلاش بسیار، نظم و خلاقیت و داشتن ایده های متنوع است.

اولین گام برای موفق شدن در وبلاگ نویسی این است که بدانید این کار آن قدر ها هم که شما فکر می کنید آسان نیست. می توانید پای صحبت وبلاگ نویسان موفق بنشینید و از تجربه های آن ها در زمینۀ پول سازی با وبلاگ نویسی استفاده کنید.

 

وبلاگ نویسان موفق چه راهی برای پول سازی با وبلاگ نویسی دارند؟

در این قسمت به آوردن توصیه ها و تجربه های کسانی که در امر وبلاگ نویسی موفق و درخشان ظاهر شده اند خواهیم پرداخت.

اجازه ندهید که ترس مانع خروج شما از حاشیۀ امنتان شود

پت فلین مدیر و نویسندۀ چندین سایت، چند کتاب و تولید کنندۀ پادکست های متعدد است. وبلاگ او یکی از محبوب ترین جاها برای کارآفرینان مبتدی است. او فروتن است و مایل است به افراد مستعد و علاقه مند راه های پول سازی با وبلاگ نویسی را آموزش دهد.

به این فکر باشید که روی آینده تان سرمایه گذاری کنید

سام وبلاگ نویس باهوشی است که سرمایه گذار املاک و مستغلات است و اطلاعاتی را که در اختیار دارد هوشمندانه با دیگران به اشتراک می گذارد.

وبلاگ او میلیون ها بازدید کننده دارد و به مباحثی مانند املاک و مستغلات، برنامه ریزی بازنشستگی و استراتژی های عمیق شغلی می پردازد.

او یکی از مؤثرترین و بهترین راه های پول سازی با وبلاگ نویسی را به کار بسته است؛ به اشتراک گذاشتن اطلاعات مفیدی که دیگران به آن نیاز دارند.

"آموزش

ریسک پذیر باشید

پائولا با ایجاد جریان های آزادی خواهانه و سایر جریان های اجتماعی در وبلاگ خود به استقلال مالی رسیده است و پول درآوردن با وبلاگ سازی را در یکی از خاص ترین شکل های آن تجربه می کند. سبک نوشته های او جذاب و چالش برانگیز است و همین مسئله مخاطبان زیادی را به طرف وبلاگ او می کشاند.

برای رسیدن به هدف هایتان برنامه ریزی بلند مدت داشته باشید

مقاله های استیو آمریکایی جوان را می توانید در سایت های مشهوری مثل Forbes ، Business Insider ببینید. او در حال حاضر وبلاگ سازی می کند و در وبلاگ خود مطالب مفید و مفصلی دربارۀ راه های  وبلاگ نویسی و درآمد زایی و دستیابی به استقلال مالی منتشر می کند.

اگر می خواهید راه های درست پس انداز کردن را بیاموزید و یا زودتر از زمان موعد بازنشسته شوید و حتی راه های کسب درآمد و  وبلاگ نویسی را یاد بگیرید، وبلاگ هایی از این دست می تواند برایتان کمک کننده باشد.

 

در این مقاله سعی کردیم مهم ترین راه های درآمد با وبلاگ ساختنرا طبق تجربه های وبلاگ نویسان موفق و پول ساز برای شما گردآوری کنیم. راه های بسیار دیگری برای وبلاگ سازی موفق و پول ساز وجود دارد که در فرصت های دیگر به صورت مفصل به آن ها خواهیم پرداخت.

منبع:LifeHack

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *