ساخت سیکس پک حرفه ای با تمرین در خانه + ویدیو

سیکس پک چیست؟ خیلی ساده و کوتاه بخواهیم بگوییم به معنای داشتن یک شکم شش تکه می باشد. البته تمرینات متفاوتی هم وجود دارد که به جای شکم شش تکه می توانید یک شکم ۸ تکه یا حتی ۱۰ تکه داشته باشید! هرچند که تمرینتان سخت تر خواهد شد.

ساخت سیکس پک حرفه ای
ساخت سیکس پک حرفه ای

 

با سیکس پک جذابیت خود را چند برابر کنید

طبق نظرسنجی های متعدد معلوم شده مردانی که دارای بدن و اندام زیبا هستند مورد توجه دیگران قرار می گیرند و اگر از لحاظ روانشناسی هم بخواهیم این را اثبات کنیم میتوان گفت که وقتی فردی سیکس پک دارد به معنای این است به خوراک خود اهمیت می دهد و ورزش مداوم دارد که بی شک هرکسی مجذوب این افراد خواهد شد.

سیکس پک فقط برای آقایان است؟

خیر. همانطور که می دانید ما خانم های بدنساز زیادی داریم که علاوه بر سیکس پک اندام بدنسازی ویژه ای دارند و به غیر از آن بسیاری از خانم های ورزشکار که حتی فقط برای سلامتی خود ورزش میکنند هم سیکس پک دارند که اینکار موجب جذابیت بیشتر (طبق نظرسنجی ها) و رشد اندام آنها خواهد شد.

 

سیکس پک
سیکس پک

 

در چند روز می توان به شکم شش تکه رسید؟

برای اینکه سیکس پک یا شکم شش تکه داشته باشید باید به این نکات توجه کنید که در چه وضعی هستید! منظورمان این است قدتان چقدر است, چقدر چاق هستید؟ جنسیتتان چیست؟ چند سالتان است؟ چقدر توان ورزش کردن دارید و… .

اما در کل اگر یک برنامه منظم و خوب داشته باشید و شکمتان نرمال یا کمی چاق باشد می توانید در کمتر از ۳۰ روز به سیکس پک برسید.

اما اگر چاق هستید و اضافه وزن دارید باید زمان بیشتری را صرف کنید برای مثال با انجام روزانه یک ساعت ورزش های شکم شش تکه می توانید در بین ۲ تا ۴ ماه به آن دست یابید.

 

  • ۸ دقیقه تمرینات فوق العاده عضلات شکم برای زیبایی و سیکس پک شدن عضلات

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *